Každej víkend ... ... 2020 - třetí čtvrtka6.7.
Tento víkend jsme nehráli.

11.7.
Zábava v Sedletíně je zrušena z dúvodu zdravotní indispozice zpěváka Míry. Trápí se s tím celý týden a do poslední chvíle doufal, že to dá. Nedá.

12.7.
Tento víkend jsme hráli nehráli v Sedletíně. Počasí sice nachlup vyšlo, ale zase nás skolily níže uvedené zdravotní problémy.

16.7.
Zábava ve Stojicích bude mít k dispozici kryté místo pro cca 100 lidí, Bítovany krytý parket. Hraje se i za deště, při průtrži mračen balíme.

19.7.
V pátek jsme hráli ve Stojicích. V této vísce jsme hráli před 33 lety a to v hospodě, co už je 20 let zavřená. Tentokrát to bylo na hřišti a všichni jsme si připadali jako sportovci. Tančilo se na trávě a kdyby kapela neměla pod sebou koberce, byla by na trávě taky. Počasí tentokrát vyšlo nachlup. Přestalo pršet těsně před naším příjezdem. Návštěva byla poplatná deštivému dni a nával nebyl ohromující. Soubor hrál v nezvykle improvizované sestavě. Frontmen Míra je stále ve stavu nemocných a jelikož jsme nechtěli zrušit další akce, mikrofonu se chopil bubeník Dan a za bicí jsme povolali zálohy, bubeníka Tondu. Sestava byla veselá, ale výsledek byl nad očekávání slušný. Veselou taškařici jsme zakončili ve dvě.

V sobotu jsme hráli v Bítovanech. Po měsíci na stejném místě a za stejných podmínek. Lilo celé odpoledne a místy i večer. I lidí se nechalo zlákat přibližně stejně, ale zato viděli dvě kapely. První dvě hodiny patřily kapele Artery a po hodinové přestavbě dvě hodiny nám. Sestava stejná jako v pátek a neméně veselá. Pěknou a trochu mokrou tancovačku jsme zakončili kousek po druhé.

26.7.
V pátek jsme nehráli.

V sobotu jsme hráli v Kameničkách. Po dlouhé době se dostavil pěkný víkend bez deště a v Kameničkách to bylo obzvláště cítit. Teplota večera patřila k těm lepším za poslední roky. Návštěva byla až převapivá, neb konkurenční pivovar v Hlinsku se rozhodl zpoždění v corona sezóně strhat a pořádá za víkend dvě akce s hvězdami z Prahy, které se letos nechytnou na hradech, přehradách a jiných mega. Soubor hrál zase trochu jinak. Tentokrát chyběl bubeník Dan, takže pokračoval záskok Tondy, ale do první linie se vrátil Míra. Skvělou akci jsme zakončili kousek po druhé.

zpět

zpět