U d ě l e j    s i    s v ů j    f e s t i v a l

Soutěž se jmenuje "Udělej si svůj festival". Určitě znáte festival ROCK FOR PEOPLE, pořádaný již tradičně v Českém Brodě, kam se sjíždějí kapely (i hvězdné) z celého okolí sahajícího až za hranice nebo dokonce za oceán.

"NEJMENOVANÁ KAPELA" se samozřejmě soutěže účastní. Lidé hlasují pro svou oblíbenou kapelu, která v případě vítezství vystoupí na tomto fesťáku. To je i důvodem, proč se na vás obracíme se žádostí o pomoc, nutně totiž potřebujeme váš hlas ...

Hlasování je poměrně dobře zabezpečeno proti podvůdkům, a proto není až tak jednoduché. Z těchto důvodů následuje (kdyby vás to neurazilo) malý návod.

 1. Registrace - zadáte minimálně svoji e-mailovou adresu a své telefonní číslo .
   
 2. Na zadanou adresu vám přijde mail obsahující vaše HESLO a telefonní číslo, na které toto HESLO z vašeho telefonu SMSkou okamžitě pošlete. (to jsou hajzlíci, co )
   
 3. Poté se na stránce soutěže přihlásíte vaší zadanou e-mailovou adresou a tím heslem, co vám přišlo.
   
 4. Teď to nejdůležitější. Ze seznamu kapel vyberete "NEJMENOVANÁ KAPELA" a dole odešlete.
   
 5. V seznamu kapel si můžete hned ověřit, zda byl váš hlas řádně započítán.
   
 6. Na závěr donutíte stejným způsobem hlasovat všechny své příbuzné, známé a kolegy ze školy či práce, šéfa nevyjímaje .

Pokud jste provedli vše podle návodu, zasloužíte od nás nemalé díky. Hlavně si dejte záležet na bodu číslo 6. Taky pro vás připravujem odměnu v podobě další nové mp3-ojky.
Pro více informací o soutěži i celém festivalu můžete navštívit přímo festivalové stránky www.rockforpeople.cz.

O tom, jak to celé dopadlo, budem samozřejmě informovat...


Úvod   Historie   Lidi   Koncerty   Muzika   Fotky   Download   Odkazy   Kontakt  
Titulní strana